Cooler Master Elite 110 RC-110-KKN2

Zdroj v skrinke
    Formát základnej dosky
    mITX
    čierne

Kompaktná počítačová skriňa japonského výrobcu Cooler Master s označením Elite 110 už na prvý pohľad upúta vašu pozornosť. Ako prvý vás upúta predný mriežkovaný panel z kvalitného materiálu a logo spoločnosti, to zároveň slúži ako on/off tlačidlo s

• Malá veľkosť

Model 120 Elite je lepší, aj keď je dlhší.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Malý a ľahko sa inštaluje.
        • Nie.

veľmi super izby. Odporúčam ho všetkým.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Jedno z najštýlovejších šasi v triede mini-ITX. Normálna kvalita CM, ale ešte nie tá maličká minimálna veľkosť itx. Nie je ani najmenší.

• Zmestia sa do nej 4 disky, zmestia sa do malého priestoru
        • Je vyrobený z mierne tenkého materiálu, pôsobí ľahko

Postavil som z neho malý server.

• - malé a kompaktné
        • - jednoduchá inštalácia
        • - je dodávaný s množstvom skrutiek, gumových podložiek, rýchloupínacích prvkov atď.
        • - logo na tlačidle napájania (pred kúpou som to nevedel, ale páči sa mi)
        • Továrenský ventilátor v počítačovej skrini bol pre mňa hlasný ako turbína. Na svojom počítači s procesorom som používal iba chladič Scythe Kozuti, ktorý nemá takmer žiadny zvuk, takže ma trochu prekvapil zvuk ventilátora v skrinke. Okamžite som ho nahradil tichším riešením.

Hľadal som malý stroj prípad, aby sa zmestili môj súčasný železo (MSi základná doska s procesorom A8-7600, ssd a externý zdroj), ale neskôr, ak príde na to, môžem fit niečo silnejšie. Dôležité bolo, aby bol čo najmenší, ale aby sa doň zmestila grafická karta, nemal zlé vetranie, mal aspoň dve predné USB3, a to všetko bez toho, aby bol astronomický.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Malý, veľmi dobre "vetrajúci" dom. V závislosti od teploty ovládam ventilátor, ktorý je súčasťou krytu. Zatiaľ je stacionárny a nebolo ho potrebné zapnúť. V zdroji mám aj riadený ventilátor, ktorý tiež nefunguje.
        • Montáž je jednoduchá, všetko bolo v balení, ktoré bolo potrebné. Ukázalo sa, že je to veľmi kultivovaný malý stroj.
        • Ešte som to nezažil. Čítal som niečo o tom, že predný ventilátor spôsobuje, že sa na prednú mriežku trochu viac práši. Keďže momentálne nepotrebujem, aby ventilátor bežal, zatiaľ som to nepocítil.

Plánoval som postaviť tichý stroj pre malý dom. A fungovalo to. Pozrel som sa aj na model Elite 110A, ale pretože nemá prednú sieťku ako model 110, ťažšie sa do neho dostáva vzduch. Testy ukázali, že má vyššiu teplotu, preto som si vybral tento.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
        • Kompaktná skrinka s dostatočným priestorom pre vodné chladenie a správou káblov. Je tu dostatok miesta pre niekoľko pevných diskov rôznych veľkostí a výkonnú grafickú kartu.
        • Súčasťou balenia sú rôzne skrutky, skrutkovacia pätka pre spodnú časť, rc dištančný prvok a samosvorné spoje.
        • Maximálna dĺžka grafickej karty je 21 cm. Žiadne filtre nie sú súčasťou balenia.
        • Silverstone má kompaktnejšie modely, do ktorých možno vložiť grafickú kartu bežnej veľkosti.

Skvelá funkčnosť a kompaktná veľkosť!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Dobrý malý , rozumná cena, páči sa mi to, modré svetlo na prednej strane štítku, ale vypol som ho príliš jasný, dobré chladenie samozrejme mám vodné chladenie a 970 itx gigabyte, ktorý je dobrý pre dobré 70 stupňov max CPU / GPU pre mňa je to dobré.
        • na strane kde je vga sa nedá dať hdd a je zbytočný lebo sa ledva zmestí a vga nemôže dostať vzduch , navyše je zbytočný montážny rám ktorý je na strane vga a nie je odnímateľný nechal by som ho prázdny. Iba na hornej strane môžete dať hdd alebo ssd max 2 ks, pretože zvyšok sa nezmestí. vzadu, kde je vga hdmi výstup, som ho bohužiaľ musel vyrezať, pretože som nemohol zapojiť kábel hdmi do vga, takže to navrhol hlúpy človek, ktorý to určite ani nevyskúšal, hoci mám kvalitný pozlátený kábel, ale nezapadol, pretože je ohnutý späť do kovovej časti. Na hornej časti hdd t je dosť ťažké dať ani nemožno správne upevniť pomocou skrutiek, pretože nie je kde. Vodné kladivo je v ňom sotva polovičné, ale dá sa vyriešiť.

Vedel som, že pretože je to malý dom, priestor pre káble bude obmedzený, ale je to uskutočniteľné okrem dvoch naozaj nepríjemných častí Som spokojný s domom, pretože to je to, čo som chcel malý rýchlo a vyzerá to dobre alebo skôr vôbec, ale nie je to zlé, pretože je to krabica .

• CoolerMaster Elite 110 mě velmi mile překvapila. Za cenu, která startuje na hranici 40 €, nabídne kvalitní konstrukci, m...

Zobraziť celú recenziu na pcnews.sk

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Nemusíte sa obávať vykurovania, mám 1pb 140cm PWM ventilátor pod mriežkou, fúka do domu, napájanie. Napájací zdroj vyfukuje vzduch zo zadnej časti. VGA nevydáva žiadny hluk, myslím, že na rozdiel od presvedčenia, nie je teplejší kvôli preťaženiu, ale chladnejší kvôli menšiemu objemu. Samozrejme, nedá sa používať pasívne/polopasívne (keby mi neprekážal napájací zdroj, dal by som do neho svoj NH-D14... ).
        • 210 mm je maximálna veľkosť VGA, takže zatiaľ má "len" GIGABYTE GTX 750TI (hoci ASUS GTX 760 ITX a MSI R9 270X ITX by sa do nej zmestili, ale predajca mi ich vyhovoril, "ale železo sa bude zahrievať a je to tichšie! "). Dal by som do nej R9 280X, ale to by nebolo potrebné žiadne vážne rezanie.
        • Rád by som do nej vložil 240 rad, ale to je naozaj nemožné.
        • Viem, kúpiť Elite 120 alebo 130, ale to sa mi nepáči.
        • Jedno malé negatívum: upínacie skrutky krytu sú pevné. Pri montáži musíte byť opatrní, pretože pokiaľ nie sú skrutky dotiahnuté, bude to vŕzgať a kryt nebude sedieť, môže sa kývať (to bol môj najväčší problém).

Páčil sa mi na prvý pohľad, keď bol vydaný, jeho čistý dizajn ma zaujal. Páči sa mi, pretože to nie je neohrabaná beštia, ktorá by stále len prekážala, a dá sa do nej vložiť aj veľmi seriózna základná doska (GIGABYTE GA-Z97N-WIFI) a procesor (i5-45760K). Optickú mechaniku som nepotreboval(nedá sa do nej vložiť, ale ak chcem čítať/zapisovať disk, vždy ho môžem zapojiť do základnej dosky). Možnosť vodného chladenia bola jediným dôležitým faktorom, píše sa tam 120mm chladič, ale vtesnal som tam Nepton 140XL, musel som ho trochu upraviť, ale zmestil sa a nič neblokoval(pravda, dal som tam len 1 ventilátor). Pri výbere základnej dosky by ste mali dbať na to, aby ste neskratovali kábel konektora USB3. Skrutky boli v poriadku, nič zvláštne.