Cooler Master MasterBox Lite 5 MCW-L5S3-KANN-01

Formát základnej dosky
ATX
čierne

• , zakúpené v K24.sk

kupujem vzdy cooler master som snim maximalne spokojny

Typ
MidiTower / MiddleTower
Zdroj v skrinke
Formát základnej dosky
ATX
čierne

Prevedenie skrine:Midi Tower; Vybavenie PC skrinky:Bez integrovaného zdroja, Predný Audio panel, Predný USB panel; Výkon zdroja (vo W):0; Farba skrine:Čierna; Počet interných pozícií 2.5":1; Počet pozícií 3.5" (HDD):2

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Udržuje komponenty počítača na jednom mieste.
    • Veľké meno, lacný odpad
    • Nechcem sa zaoberať základnými informáciami, pretože každý si môže prečítať špecifikácie na webovej stránke výrobcu.
    • Je tu naozaj veľa miesta!
    • Prúdenie vzduchu : Do domu môžete pribaliť dostatok ventilátorov, aby ste v lete vyriešili problém s klimatizáciou. Nie je s tým problém, ale pre vzduchové chladenie + OC by som si vybral o niečo viac vetranú skriňu, aj keď len kvôli prednému panelu.
    • Správa káblov : Je to základné riešenie, ale nie najlepšie.
    • Používam základnú dosku ROG Strix B450F a konektor 8Pin CPU je veľmi, veľmi tesný. Za základnou doskou je však dostatok miesta a káble pre nemodulárne napájacie zdroje sa tam zmestia dostatočne.
    • Medzi 24pinovým priechodom a základnou doskou je pre mňa trochu veľa miesta. Nie je to veľmi pekné, ale píšem to sem len preto, že som na tento (vedľajší) produkt veľmi nahnevaný.
    • Priehľadné predné a bočné panely sú pekné, asi 3-6 týždňov po prvom zostavení.
    • Napísal som bočná stena? Pardon, oprava: bočný celofán* je správne slovo.
    • Vážne, je tak tenký a lacný plast.... Ekvivalent Celofan.
    • Je úplne nestabilný, ak ho držíte tak, že držíte len dva rohy, ostatné dva si žijú vlastným životom.
    • Ohýba sa tam a späť.
    • Pri prvom odlepení ochrannej fólie to vyzerá dobre, ale po niekoľkých týždňoch sa svetlo tak zle láme.... Veľmi škaredé, Jaj...!
    • Ak napríklad zapnete plné svetlo v dome : Led linka. Vidíte všetky škrabance od prúdenia vzduchu? (Ako sa tam dostali? ! o. O chránený fóliou z vonkajšej strany, dotkol som sa ho 1x z vnútornej strany, nedotkol som sa ho z vonkajšej strany)
    • Veľmi sa mi páčila variabilita predného protiprachového krytu - plastový vetrací otvor, ish.
    • Tieto kryty proti prachu je tiež potrebné vyčistiť (horná a dolná časť predného panela), ale je k nim pomerne ťažký prístup.
    • Môžete si vybrať medzi čiernou, bielou a červenou farbou. Použil som biely (Trochu ťažko sa nasadzuje, ale aspoň sa určite nehýbe) Samozrejme, že biely nebol biely dlho, ak ho neustále nečistíte, stráca svoju farbu dosť rýchlo (pri čistení sa trochu neskôr odfarbí, ale odfarbí sa)
    • Podľa obrázkov a názvu som si myslel, z akých dobrých materiálov je to vyrobené.
    • Podľa toho, ako to vyzerá, to prežije ďalšie VH. ale nie!
    • Je vyrobený z veľmi lacného kovu. Ľahko sa poškriabe a dá sa deformovať/rozbiť minimálnou telekinetickou silou.
    • Páči sa mi, že napájací zdroj je na gumovej podložke tlmiacej vibrácie, ale bohužiaľ to nestačí.
    • Keď je všetko v stroji naštartované, hučí ako práčka. Na rovnom povrchu nestojí všetkými štyrmi nohami dokonale na stole a slabé materiály spôsobujú, že vibruje všade, dokonca aj na stole, na ktorom stojí. Je to zlé nielen pre úložný priestor, ale aj pre vás!
    • Vibrácie zachytáva stôl a je veľmi zlé počuť tento zvuk. Je to, akoby sa vám na stole uvoľnil vibrátor a do všetkého udieral.
    • Bohužiaľ má viac zlých vlastností ako dobrých, ale aj tak som si túto strojovňu zamiloval.
    • Toľko zlého o ňom píšem len preto, že som si kúpil stroj s podobnou cenou, menším menom, ale oveľa, oveľa kvalitnejší.
    • Antec P6 je síce skriňa MATX, ale rozdiel je medzi nebom a zemou.
    • Za rozdiel 2-3 tisíc HUF dostanete pevné základy a bočné panely z tvrdeného skla a mohol by som pokračovať ďalej, ale toto bola recenzia CM Masterbox Lite 5.
    • Za tieto peniaze môžete získať lepšiu alebo si môžete prilepšiť o niekoľko tisíc HUF a kúpiť kvalitnejšiu skrinku, oplatí sa odložiť kúpu až o 1 mesiac.
    • Je to určite vhodné pre daný účel, ale ak vám záleží na použití materiálov a základnej dosky, ram, chladenia procesora alebo čokoľvek, čo svieti vo vnútri, veľmi neodporúčam!
    • Lacný CM, musí sa nechať.... : (

Všetko píšem pre zápory, pretože je to negatívny názor. Nezaoberal som sa príliš podrobne, nemá to zmysel. Používal som ho niečo vyše roka, kúpil som ho oveľa lacnejšie, ale radšej by som s kúpou počkal. Plusy: ako pri všetkých mŕtvych telách....

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľká zadná strana ATX, zmestia sa do nej všetky druhy grafických kariet,
    • dobre vyzerajúci, čierno-červený hráč,
    • pridávajú plastový vymeniteľný kus inej farby!
    • Len 2 zásobníky pre pevné disky (čo mi stačilo, pretože ssd má priestor vo vnútri puzdra),
    • zadný ventilátor je hlučný,
    • prepúšťa zvuk!

Celkovo som s domom spokojný! Cena/hodnota je dobrý nákup, nemohol som nájsť tichý strojový dom v tejto cenovej kategórii, ale môžem ho odporučiť kvôli dizajnu a priestoru!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi pekné a priestranné. Červené prvky na prednom paneli na obrázku majú otvory, ktorými sa do stroja dostáva vzduch ( negatívum, pretože je sladký malý) , tieto prvky sú tiež súčasťou balenia v 3 farbách (červená, čierna, biela).
    • Továrenské vetracie otvory, ktoré pridávajú, sú hrozné (nie že by sa nemali vymeniť na iných domoch). Na pevné disky sú len 2 zásobníky, prachové filtre nie sú dostatočne účinné. Závity na bočných skrutkách nie sú presné (jedna je skosená). Je tu niekoľko miest, kde môže nasávať vzduch, ale aj tie sú poloprázdne. Predný panel s ventilátormi RGB určite vyzerá dobre, ale usádza sa na ňom veľa prachu.

Celkovo neodporúčam. Radšej utratím o pár tisíc forintov viac a kúpim si lepšie vetraný dom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľký, priestranný interiér, ľahko usporiadateľný,
    • Niekoľko fanúšikov

Hodí sa na všetko, dobre chladí, má tónovanú plexisklovú bočnicu a predný kryt, vyzerá skvele s pasom sveta aj bez neho (R/G/B/RGB)

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pekný dizajn špeciálne pre celú stránku "sklo"
    • Predné usb3. 0
    • Veľký priestor
    • Neuvádza sa to, ale celkovo sú tam 2 zásobníky na pevné disky, čo je málo. Vrazil som tam 3 z nich, ale nemienim sa zastaviť : D
    • Aj keď som zviera, keď som inštaloval Windows, rozbil som pendrive do prvého usb3. 0 (opraviteľné spájkou) : D
    • Ale vážne. Tieto 2 zásobníky boli sklamaním.

Väčšinou som dostal to, čo som očakával.

• Veľmi pekný dizajn
    • bočný panel z plexiskla
    • veľa priestoru vo vnútri
    • Jedinou nevýhodou je chladenie, pretože je dodávaný len s 1 ventilátorom, ktorý je dosť slabý. Vpredu som nainštaloval silnejší a odvtedy som s ním nemal žiadne problémy.

Pekný dom. Som s ním spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • MÁ VŠETKO, ČO POTREBUJEM.
    • Zásuvka s viacerými portmi USB

Je moderný, pútavý, vybral som si ho pre jeho veľkosť.

• Vyzerá to dobre
    • Vymeniteľná farebná časť na prednej strane (červená, čierna, biela)
    • Hodí sa na káble
    • Obmedzený priestor pre pevné disky
    • Bočný panel je z plexiskla, predná časť je plastová a vďaka elektrostatickému žiareniu sa na ňom zachytáva prach na kilogramy.

Za menej ako 20 tisíc forintov som potreboval domček s normálnym usporiadaním káblov, so spodnou doskou, bočnými panelmi zo skla/plexu. Dokonca sa mi to tak páčilo. Pri spätnom pohľade som si možno vybral niečo iné, ale... ak nie ste vyberaví a nemáte veľké potreby, vyzerá to celkom rayul, zapadá a je lacný(bb).

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vyzerá dobre, dobre sa montuje, veľa úložného priestoru

Frankó

• Pekné
    • Dobrý pomer ceny a kvality
    • 2 USB 3. 0 a tlačidlo reset na prednej strane puzdra
    • Bočné sklo
    • - Závity skrutky bočného skla nie sú presné
    • - na prednej strane krytu je plastový priehľadný kryt (mimochodom pekný), na ktorom sa usadzuje prach a je nasávaný ventilátorom
    • - ventilátor, ktorý vám dajú, je niečo hrozné. Je veľmi hlučný.
    • - Slúchadlá s konektorom pre mikrofón sú vnímané len ako slúchadlá alebo len ako mikrofón, podľa toho, do ktorého konektora ich zapojíte.
    • - Prachové filtre nie sú najlepšie.

Neodporúčam to! Lákavé, ale neodporúča sa. Takže po 3 mesiacoch testovania má určité problémy. Je použiteľný len vtedy, keď nasáva prach ( vysvetlené nižšie ) ventilátor je veľmi hlasný ( nie továrenský. ) a ak v noci ležíte 3 metre od neho, je takmer nemožné s ním spať.