Evolveo M2 CAEM2

29 €
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z EVOLVEO

Do týždňa • 1 variantDoplnkové služby2,4 €93 % • 4 542 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €99 % • 2 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 114 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,4 €95 % • 2 362 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,3 €99 % • 1 436 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov5,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 428 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,99 €97 % • 1 299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €92 % • 3 942 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,5 €98 % • 11 967 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 368 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,3 €99 % • 1 402 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €97 % • 696 recenziíĎalšie informácie

Počet interných 2,5 pozícií
Počet externých 5,25 pozícií

• , zakúpené v Alza.sk

• Skrinka ponúka možnosť viesť káble zadom skrinky - cable management
    • Pre mňa super rozloženie pozícii pre komponenty - v PC to vypadá upratané :-)
    • Spredu prachový filter
    • Vyklápací držiak na hdd
    • Má to spredu tlačítko Reset. To som už dlho nevidel :-)
    • Dobrý pomer cena výkon.
    • Možno predsa len troška tenšie plechy, ale to už je asi štandard ale to asi ani nieje zápor len konštatovanie.

Obával som sa či sa mi tam zmestí DVD Rom no obavy boli zbytočné. ASUS DRW-24D5MT sa tam spredu krásne zmestila a pod ňu som vložil ešte 3,5 disk. Super.
    Akurát sa mohli troška pohrať s čelom skrinky keďže z DVD Rom sú vidieť len dvierka. Uvažujem k nim nejak pripevniť pôvodnú krytku aby bol vzhľad dokonalí.
    Pre mňa super kúpa. Som milo prekvapený.

• , zakúpené v Comp4U.sk

• pomer cena/kvalita
    • kratka kabelaz pre predne audio

Kabelaz pre predne audio je pre moju MB dlha tak akurat. pri pouziti vacsieho chladica CPU a umiestneni konektora na MB v dolnom lavom rohu moze byt problem.

Typ
Počet USB 2.0 Type-A
LCD displej v skrinke
Počet interných 2,5 pozícií
Počet externých 5,25 pozícií

Nainštalujte počítačové komponenty do skrine Evolveo M2. Tento kompaktný case je určený pre základné dosky formátu micro ATX s platformou Intel aj AMD. Univerzálna čierna farba doplní každý interiér. Zaujímavým prvkom je perforovaná bočnica.

Hlavné prednosti

• Odolná oceľová konštrukcia s perforovanou bočnicou
  • Pre základné dosky formátu micro ATX s podporou platforiem Intel a AMD
  • 7 rozširujúcich slotov rpo karty
  • Dostatok miesta pre prídavné ventilátory a chladič
  • Možnosť inštalácie LED ventilátorov Evolveo rôznych farieb a rozmerov

Skriňa na univerzálne použitie

Vybavenie skrine si vďaka 7 rozširujúcim slotom pre prídavné karty prispôsobíte podľa vlastných potrieb. Umiestnite do nej grafickú kartu s dĺžkou do 320 mm a chladič s veľkosťou až 140 mm. Pre vaše disky je pripravených niekoľko slotov, a síce 1x externý 5,25", 2x 2,5" a 2 pozície pre 3,5" disky. Na prednej a bočnej strane nájdete miesto pre prídavné ventilátory o veľkosti 120 a 140 mm.

K produktu si môžete dokúpiť LED ventilátory značky Evolveo v rôznych rozmeroch aj farbách.

Špecifikácie

• Značka: Evolveo
  • Model: M2
  • Určenie: case/skriňa
  • Formát: mini Tower
  • Podpora základných dosiek: Micro ATX s podporou platforiem Intel a AMD
  • Podsvietenie: nie
  • Zdroj: nie
  • Predné porty: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 2x Audio (mikrofón, slúchadlá)
  • Počet interných 3,5” slotov: 2x

• Zadný ventilátor: 1x 80 mm
  • Bočný ventilátor: 1x 140/120 mm

Fyzické parametre

• Farba: čierna
  • Materiál skrine a bočnice: oceľ
  • Hmotnosť: 5 kg
  • Rozmery (š x v x h): 186 x 365 x 380 mm

Obsah balenia - 1x case

Na sklade • 1 variant4 €96 % • 114 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Alza.sk

• Skrinka ponúka možnosť viesť káble zadom skrinky - cable management
    • Pre mňa super rozloženie pozícii pre komponenty - v PC to vypadá upratané :-)
    • Spredu prachový filter
    • Vyklápací držiak na hdd
    • Má to spredu tlačítko Reset. To som už dlho nevidel :-)
    • Dobrý pomer cena výkon.

Pre mňa super kúpa. Som milo prekvapený.

• , zakúpené v Comp4U.sk

• pomer cena/kvalita