Recenzie Evolveo Ray 4

• Tiché a pekné chladiče
  • Dobré chladenie
  • Neobsahuje zadny chladič, ako je na fotke. (obsahuje 4), ale dá sa dokúpiť
  • NEpodporuje vodné chladnenie
  • Fólia na ochranu bočnej steny (plast) generuje statickú elektrinu, treba dávať pozor pri odstraňovaní!
  • Horné ventilátory majú zly airflow, síce to fúka von, ale hore je málo miesta, a tak to fúka aj naspať trochu do skrine.

Síce nepodporuje vodné chladenie, (Hore sa vobec nezmestí, ale), dopredu sa dá namontovat, len treba trochu odrezat/ošuchať okraje chladiča co je na predu skrinky (aspoň ak chcete použit aj tie). Takže dá sa, ak ste šikovny ;) (NZXT X52 Kraken, nepodporuje 140mm chladiče, iba 120mm!)

Krásna skrinka, vhodísa mi pre black and white theme PC. Škoda že chladiče sú modré. Tejto značky sa bohužial nedá zakúpiť s bielym ledom, iba červené, zelené a modré.

András

András

Pridané: 20. júla 2017

• Krásne!
  • 1x USB 3.0
  • 2x USB 2.0
  • Zapínací gombík je hore, nie každému to vyhovuje, ja to mám síce na stole, ale mne sa to viac páči takto
  • 4 LED Chladiče
  • Zrejme sa hore dá nainstalovať (Alebo dopredu) vodné chladenie, ešte mi to nedošlo, takže neviem to iste povedat, ale na velkosť to sedí!
  • CENA
  • Vzadu nie je chladič
  • Ťažko odmontovatelné bočné sklo
  • Nanič filter na spodku

Stačí vymeniť filter pri zdroji a nainštalovať ešte jeden chladič dozadu, a možem povedať, že za takúto cenu, som lepší Case nekúpil.

Zalman Z1 NEO

Zalman Z1 NEO