In-Win BQ696 150W

• , zakúpené v K24.sk

• Velmi zaujimava skrinka pre ITX dosky
    • Ma vstavany 150w zdroj
    • Dobre umietneme pozicie pre 2,5" SDD/HDD
    • Nefunguje/nesvieti mi power led (vada mojho kusu)
    • Vstavany zdroj ma 'otravny', tusim 4x4 ventilator, ktory je tichy len do urcitej zataze.
    • Miesta je v skrinke nauzaj malo, tak aj instalacia zaberie viac casu, obzvlast ked sa pouzije vacsi chladic CPU

Velmi zaujimava a elegantna skrinka, ktora moze byt umiestnena vodorovne aj zvislo. Pozicie pre SSD/HDD 'za doskou' umoznuju pouzitie aj vacsieho CPU chladica. Pre bastlicov je tam priestor osadit az 3x 2,5" SSD/HDD, len si to treba rucne doupravovat. Vstavany zdroj potesi, lebo usetri peniaze na kupu externeho adaptera a DC menica. Avsak by som to neprehanal so zravym CPU, lebo pri vacsej zatazi a teple, ventilator v zdroji svojou hlucnostou moze pokazit celkom dobry dojem z postaveneho PC. Pri najhorsom sa da vymontovat a nahradit tym adapterom/menicom. Pokial sa pouzije vacsi chladic, treba sa obalit trpezlivostou pri instalacii, lebo miesta je tam naozaj malo.

Odporucam pozriet recenzie, lebo podobnych skriniek nie je vela.

Výška
Formát základnej dosky
mITX
Počet externých 3,5 pozícií
strieborné

Chopin od In Winu je malá, ale výkonná skriňu. S objemom 3,3 litrov poskytne všetko, čo potrebujete. Je vzdušná a pojme dve SSD či malé HDD.

• , zakúpené v compy.sk

• Mala a praktická
  • , zakúpené v K24.sk

• Velmi zaujimava skrinka pre ITX dosky
    • Ma vstavany 150w zdroj
    • Dobre umietneme pozicie pre 2,5" SDD/HDD
    • Nefunguje/nesvieti mi power led (vada mojho kusu)

Odporucam pozriet recenzie, lebo podobnych skriniek nie je vela.