Recenzie NZXT CA-H442W-M9

• velký priestor
  • odhlučnená skrinka
  • rozsah možností
  • 4x ventilator chladenia
  • veľký vyber farebného prevedenia
  • regulacia chladenia nie je možná

celková spokojnosť

pc.zoznam.sk

Pridané: 12. augusta 2016

NZXT H440 – tichý elegán | pc.sk

Ak hľadáte skrinku pre vodné alebo vzduchové chladenie a navyše hľadáte skrinku s jednoduchším elegantným dizajnom, určite by ste mali zaradiť NZXT H440 na svoj zoznam. Ak hľadáte naozaj tichú skrinku, H440 by ste mali posunúť na zozname na popredné miesta. Dizajn, konštrukcia a odhlučnenie sú hlavné prednosti tejto skrinky. Na opačnom konci merítka sa nachádzajú snáď len o niečo vyššie teploty CPU aj GPU. Skrinka vyniká takmer v každom smere a jej kúpovu nebudete robiť takmer žiadne kompromisy. NZXT H440 sa zaradila medzi moje najobľúbenejšie skrinky a dostáva sa pomerne ľahko pred skrinky ako Silverstone Fortress či Fractal Define S.

Celá recenzia na pc.zoznam.sk

pcnews.sk

Pridané: 25. apríla 2016

Testovali sme elegantnú skrinku NZXT H440 - PCNews.sk

NZXT H440 na mě udělala dojem už při svém představení. Jednoduchý, ale pěkný design společně s netradičním (ale promyšleným) rozložením komponent zaujme mnoho zákazníků. Vytknout mohu snad jen chybějící regulaci ventilátorů a nedostupnost verze s neprosklenou bočnicí. Pochválit naopak musím kvalitní konstrukci, prachové filtry, odhlučnění, snadnou montáž komponent a dobré možnosti cablemanagementu.

Celá recenzia na pcnews.sk
Overený zákazník K24.sk

DragonDj

Pridané: 21. januára 2015

(Upravené 21. januára 2015)

Zakúpený v K24.sk

• Design, kvalita, vyborne odhlucnena, relativne ticha,vyborne odvetrana, zvladne aj uplne namakane zostavy,pripravena aj na vodne chladenie, ovladanie zvrchu (zapnutie,reset,USB 2 a USB 3 obidvoje 2x,sluchatka a mikrofon) bedna ma vynikajucu kabelaz a priestory,uzasne uchytenie SSD diskov, prachove filtre, musim tiez spomenut a pochvalit NZXT za vynikajuci jednoduchy napad, vzadu na bedni je male tlacitko ktorym sa zaprve rozsvecuje napis NZXT a za druhe zasvecuje zadna cast zo vsetkymi pripojkami takze krasne vidite kde co treba zapojit (kto ma bednu niekde v rohu alebo na tmavsom mieste velmi vynikajuce)

Podla mojho nazoru momentalne najuzasnejsia bedna aka na trhu je, co sa tyka designu, funkcnosti, kvality vo svojej triede. Urcite by som doporucil pre silnejsie zostavy a komu zalezi aj na designe. Tato bedna splna za svoju cenu vsetky moje ocakavania. Ma pekny design a v pohode uchladi asi vsetko.