Recenzie SilentiumPC Regnum RG4T RGB SPC205

Pridané: 15. decembra 2018

• RGB Vetráky,
  • Filtre
  • Nekvalitný materiál,
  • Rozlámané plastové časti pri dodaní od výrobcu
  • Zlý prístup k prednému filtru

Produkt som si vyberal kvôli cene a doplnkom ktoré mal. Za tú cenu som zázraky neočakával ale to čo mi prišlo som nečakal ani v najhoršom sne. PC skrine som objednal dve a boli mi dodané ešte v predvianočnom období čo celkom potešilo. Katastrofa nastala až v momente rozbalenia prvej skrine. Hneď po otvorení krabice z nej vypadli ulomené plastové časti, čo držia prednú stranu skrine kde sa nachádza aj filter. Celá predná časť vôbec nedržala na mieste. Nič nenasvedčovalo tomu že by k poškodeniu mohlo dôjsť počas prepravy. Následne som otvoril aj druhú krabicu kde ma zase čakala skriňa bez jednej nožičky. Na počudovanie nožička bola zabalená vo vnútri skrine s dodanými káblami od výrobcu. Zrejme keď to výrobca balil a odlomil tak mi to tam hodil nech si nalepím. Opäť nepoužiteľná PC skriňa. Momentálne som v štádiu reklamácie kde som sa už dozvedel že obchod daný tovar neotvára a tak ako im príde od výrobcu ho posiela ďalej. Radšej si dávajte pozor a prípadne kupujte danú skriňu len ak máte možnosť rýchlej reklamácie alebo skontrolovania tovaru priamo u predajcu.

Brunik
Brunik

Pridané: 9. novembra 2018

• dobra skrina,aj rozmerovo aj kvalitou a za rozumnu cenu.
  • nič.

hladal som pri novom PC dobru skinu,a tato vyhovela mojim požiadavkam.Ma aj miesto na mechaniku. čo je plus.