Thermaltake Core V21 CA-1D5-00S1WN-00

Thermaltake Core V21 čierna / Cube / USB 3.0 USB 3.0 / bez zdroja / ATX / priehľadná bočnica...
Doprava 2,98 €,Do týždňa
Doporučená ponuka Mironetcz.sk

Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 395 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 495 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• najlepsia skrina za MSI and STRIX graficke karty
    • vela SSD a SATA uloziskov
    • najchladnesia skryna co som mal do teraz
    • mesta na 2 velke Graficke karty
    • anti dust
    • rotacia
    • cable managment
    • airflow
    • ulozisko mechaniky (ale aj tak nepouzivam CD...)
  • , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• Super skrynka.
    • Vnutorne rozmiestnenie.
    • Presklena bocnica
    • Necakal som ze skrynka bude taka velka

Thermaltake Core V21 čierna / Cube / USB 3.0 | USB 3.0 / bez zdroja / ATX / priehľadná bočnica

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi tichý, ľahko čistiteľný vzduchový filter, otočné magnetické logo Thermaltake.
    • Ak je napájací zdroj umiestnený pod ním, mali by ste kryt umiestniť na tvrdý povrch, pretože koberec môže blokovať jeho vetranie. Špeciálne som ho položil na rysovaciu dosku, aby sa nohy nepotopili a aby mal výkon dostatok vzduchu.

Dom sa mi páčil. Počítač som neskladal, dal som si ho poskladať v obchode, takže neviem, ako to bolo so skladaním.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Vybral som si ho z technických dôvodov a je to presne to, čo potrebujem.

• Skvelé na pohodlnú montáž
    • Praktické prvky
    • Veľmi stabilné
    • Zmestí sa do nej aj veľký chladič na vodu
    • V porovnaní s klasickou vertikálnou skriňou, CPU hore VGA dole alebo dokonca hore nohami CPU dole VGA hore a lepšie vetranie/chladenie
    • Ventilačné mriežky sú magnetické a dajú sa okamžite vyčistiť
    • Logo je magnetické, takže sa dá otáčať
    • Možno je oprava napájania trochu problematická, ale univerzálnosť je vyriešená.

Skvelé veci, úplne stojí za to. Mojím hlavným cieľom bolo zabezpečiť, aby grafická karta nesmerovala horizontálne nadol, ale aby stála a mohla sa počas hrania hier správne chladiť. Na to som potreboval skrinku, ktorá by bola horizontálnou skriňou pre základnú dosku, ale zároveň by sa do nej zmestil veľký chladič procesora. Pozeral som sa aj na malý Thermaltake Core V1, ale je príliš tesný, zmestí sa do neho všetko a nemôžete pustiť klinec, a ak by som v budúcnosti prešiel na vodné chladenie, do tohto by sa nezmestil. Ostatní už opísali všetky dobré vlastnosti, pridám sa!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vynikajúce vetranie, flexibilné, rozšíriteľné, dobre premyslené bývanie

Nahradil som ním starý Cooler Master N400, pričom hlavným kritériom bol formát (Cube) a vetranie. Som s ním veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • -Variabilný alebo kombinovateľný s iným domom rovnakého typu
    • -Pohodlné a priestranné
    • -Čistý bez vibrácií
    • -sú držiaky ssd vzdialené od držiakov hdd
    • -príliš široký, takže predný ventilátor fúka do všetkých strán, aj keď je veľký, takže vzduch necirkuluje (dá sa napraviť malou úpravou)

Chcel by som dom s plochou základňou

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Kvôli obmedzenému priestoru sme potrebovali dobre vetraný dom. Fungovalo to.
    • Nič také neexistuje.

Som s ním maximálne spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • -Ľahko sa s ním pracuje
    • -Ľahko rozšíriteľný, napr. pri výmene grafickej karty som nemusel nič odstraňovať.
    • -Dostatok miesta na pevnom disku
    • -Môže pojať veľmi širokú škálu chladičov CPU a veľkostí grafických kariet
    • -Prvých 200 Milis venti je trochu hlasných
    • -Prekvapivo veľký, aj keď som poznal rozmery, bol som prekvapený: D
    • -Bočná doska Akril a nie tvrdené sklo
    • -Pred napájacím zdrojom nie je krycia doska
    • Ale celkovo ho môžem všetkým len odporučiť : )

Veľmi sa mi páčila a bola to správna cena. Nakoniec to bol jeden z niekoľkých uchádzačov a okrem jednej alebo dvoch drobností nič neľutujem.

• Všetko je veľmi praktické. Dobre premyslené. Dostatočne veľký

Pohodlná inštalácia

• prekvapivo jednoduchá inštalácia
      • predné a bočné panely sú ľahko odnímateľné
      • bočné panely sú vymeniteľné
      • predný panel je možné meniť
      • magnetický prachový filter je veľmi dobrý nápad : )
      • SSD a HDD sú na opačných stranách, napájací kábel sa len prekrížil medzi nimi
      • montáž napájacieho držiaka je trochu zložitejšia, ale aspoň bude stabilný

Hľadal som skrinku mATX s horizontálnou základnou doskou, kde veľkosť komponentov nie je obmedzená.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Veľmi jedinečný malý haz!

Jeden z najkreatívnejších haz, ktoré som doteraz použil... Milujem to!