Recenzie Zalman Z9 Plus

(31 z 32 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Počítače staviam už nejaký čas, ale nikdy sa mi ešte nedostala do ruky case od Zalmanu a musím uznať, že nesklamala.
Vynikajúca case, ktorá vo svojej cenovej kategórií nemá zaručene obdobu. Za tieto peniaze lepšiu case nezoženiete. Samozrejme, že napríklad Thermaltake ma kvalitné case, ale tam... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Zalman Z9 Plus

• Veľa miesta
  • 4 ventilátory
  • Predný panel
  • Ľahká inštalácia

Kupujte, nič lepšie nenájdete.

Pridané: 4. júla 2014

• cable management
  • ventilatory v cene
  • antivibracne gumenne podlozky na HDD, PSU
  • skoda ze zadny ventilator nie je regulovatelny tak ako ostatne

to co sa od nej cakalo splna

Patrik

Pridané: 13. júna 2014

• Kvalitna konstrukcia
  • Dizajn
  • Vybava
  • Velmi dobre vymyslene odvetravanie celej skrine
  • 4 ks ventilatorov v baleni (2 podsvietene na modro)
  • ukazovatel teploty
  • cable management
  • tie instalovane ventilatory stoja za pip, idu na pevne danych otackach nedaju sa zregulovat, komu to vsak vyhovuje tak v tom nevidim problem
  • trochu vyssia cena

Zalman Z9 Plus je velmi dobra skrinka, ponuka vela miesta na instalaciu komponentov, taktiez velmi dobre vyzera, vhodna na stavbu herneho PC, ma aj priehladny bok, takze vidno vnutro PC. Vela pozicii na osadenie ventilatorov, na instalovanom 5.25" paneli je vstavana regulacia 2 ventilatorov + ukazovatel teploty. Chcel by som len upozornit ze ta regulacia tam nema ziadny vyznam nakolko tie vetraky co su dodavane spolu so skrinkou maju pevne otacky a nedaju sa zregulovat, v tom vidim jedinu nevyhodu, inak skrinka je uplne uzasna kto vaha nad kupou urcite neurobi chybu.

Marcel

• Regulátor otáčok pre 2 ventilátory
  • Teplomer
  • Prachový filter
  • Pekné spracovanie

Túto skriňu som chcel už dlhšie, pretože zrovna vtedy ponúkala presne to čo som potreboval. Bola prievzdušná takže som sa nemusel obávať prehrievania komponentov a aj pri vyššej záťaži zabezpečí kvalitný odvod tepla a prívod studeného vzduchu. Takisto skoro "toolless" inštalácia HDD je slušná stačí len priskrutkovať(prišrobovať) gumené podložky pre zníženie vybrácie a zasunúť do HDD slotu. Hdd sa pekne zacvakne a drží na mieste. Takže "skoro" preto lebo tie gumené podložky budete musieť namontovať :)
Skrinke chýba USB 3.0 na druhej strane tuším že vydali edíciu U3 ktorá ho už má. Ja som ju kupoval ešte pred tým. Takže dnes už by som sa obzeral aj po tomto.
Regulácia otáčok ventilátorov tiež poteší ako aj teplomer. Takze ked to zhrniem - elegantná pekná pc skrinka ponúkajúca štýlový dizajn, vybornú cirkuláciu vzduchu a parádny cablemanagement.

Pridané: 20. septembra 2013

Priestranna,
tiche ventilatori,
prijemne podsvietenie,
predny panel z regulaciou otacok ventilatorou

Kingo

Pridané: 17. augusta 2013

• Krásna kvalitná bedňa
  • Výborné teploty - chladenie
  • Nerušive podsvietenie
  • Na bočnici mohol byť tiež prachový filter ako všade.

Super bedňa až na tú chybičku že na bočnici nieje cez to dierovanie prachový filter.

Pridané: 7. júna 2013

Zakúpený v Gigastore

• Skvele chladenie, sietkovanie na miestach kde su ventilatory, priestranna, vela ale fakt vela šrobikou , ukazovatel teploty , modre podsvietenie nič len chvala na tuto krabicu ;)
  • Žiadne proste sa nič vytknut neda

pekna štýlova skvele spracovana case pre komponenty velmi milo prekvapený som z nej bral som ju z malim srdicečkom že čo to bude zač ale som fakt milo spokojný

Pridané: 18. mája 2013

Zakúpený v Alza.sk

• pekny dizajn, modre podsvietenie, predny panel , cena
  • skvele chladenie, bocna perforacia, cierny postrek aj zvnutra
  • bolo by fajn ak by sa dalo vypinat zobrazenie teploty zo senzoru (vzhladom na to ze farba diod displeya je cervena a podsvietenie skrinky je modre -> cervena rusi)
  • predny panel nemal zapojene niektore komponenty (zabralo celkom casu kym som na to prisiel)

Skrinka s modrym podsvietenim (v ramci dodavanych chladicov - celkom 3 alebo 4), prednym panelom (mic, headphone, 4 USB2 sloty, displey teploty, dioda hdd, reset), bocnou perforaciou a klasickym dizajnom.

Pridané: 14. apríla 2013

• Perfektne chladenie
  • Chyba mi HDD tlačitko na panely

perfektná

Overený zákazník Počítače Ellano.sk

stano

Pridané: 19. decembra 2011

Zakúpený v Počítače Ellano.sk

• veľmi kvalitne spracovanie materiál ako aj dizajn za tu cenu to určite stoji.

za tu cenu nič lepšieho nenajďeťe

Pridané: 1. decembra 2013

• .