Najnovšie recenzie zo sekcie PC skrinky

BitFenix Comrade Window BFC-COM-100-KKWS1-RP

BitFenix Comrade Window BFC-COM-100-KKWS1-RP

Overený zákazník INGRAM Overený zákazník

Pridané: pred 6 hodinami

Zakúpený v INGRAM

Je ok ale chcelo by to ešte aspoň jeden USB vstup vpredu

Fenidean Fenidean

Pridané: 15. decembra 2018

• RGB Vetráky,
  • Filtre
  • Nekvalitný materiál,
  • Rozlámané plastové časti pri dodaní od výrobcu
  • Zlý prístup k prednému filtru

Produkt som si vyberal kvôli cene a doplnkom ktoré mal. Za tú cenu som zázraky neočakával ale to čo mi prišlo som nečakal ani v najhoršom sne. PC skrine som objednal dve a boli mi dodané ešte v predvianočnom období čo celkom potešilo. Katastrofa nastala až v momente rozbalenia prvej skrine. Hneď po otvorení krabice z nej vypadli ulomené plastové časti, čo držia prednú stranu skrine kde sa nachádza aj filter. Celá predná časť vôbec nedržala na mieste. Nič nenasvedčovalo tomu že by k poškodeniu mohlo dôjsť počas prepravy. Následne som otvoril aj druhú krabicu kde ma zase čakala skriňa bez jednej nožičky. Na počudovanie nožička bola zabalená vo vnútri skrine s dodanými káblami od výrobcu. Zrejme keď to výrobca balil a odlomil tak mi to tam hodil nech si nalepím. Opäť nepoužiteľná PC skriňa. Momentálne som v štádiu reklamácie kde som sa už dozvedel že obchod daný tovar neotvára a tak ako im príde od výrobcu ho posiela ďalej. Radšej si dávajte pozor a prípadne kupujte danú skriňu len ak máte možnosť rýchlej reklamácie alebo skontrolovania tovaru priamo u predajcu.

NZXT S340 Elite CA-S340W-W2

Pridané: 7. decembra 2018

• Odhlučnená
  • Regulátor otáčok ventilátorov
  • Ľahko dostupné prachové filtre
  • Odnímanie bočníc pomocou jednoduchého stlačenia
  • Kvalitný materiál

Chieftec IX-01

Chieftec IX-01

Overený zákazník Gigastore Wick0

Pridané: 1. decembra 2018

• Skvela skrinka pre itx
  • Male rozmery, kvalitne spracovanie
  • Stojan

Je potrebne pocitat s tym ze ma vysku len 63mm cize box chladic na vysku nevojde, odporucam lowprofile chladic, pouzity od akasa low profile pre 1150

X2 X2-G1415G/W-U3-2RL

X2 X2-G1415G/W-U3-2RL

Overený zákazník AXDATA m

Pridané: 22. novembra 2018

Zakúpený v AXDATA

• pekná mala pc skrinka.

Cooler Master Elite 110A RC-110A-KKN1

Cooler Master Elite 110A RC-110A-KKN1

Overený zákazník EDIS Overený zákazník

Pridané: 18. novembra 2018

Zakúpený v EDIS

• kompaktná veľkosť
  • vojdú sa až 3x 3,5" disky
  • priestor pre grafickú kartu (aj pri osadených troch 3,5" diskoch)
  • zabudovaný 120mm ventilátor (celkom tichý)
  • dnes by to chcelo už viac USB portov vpredu, prípadne aj USB-C
  • nevypínateľná POWER LED vpredu

Micronics FRONTIER H350 BLACK

Micronics FRONTIER H350 BLACK

Overený zákazník INGRAM martin

Pridané: 16. novembra 2018

Zakúpený v INGRAM

• Dobrá skrinka za celkom dobrú cenu.

Brunik Brunik

Pridané: 9. novembra 2018

• dobra skrina,aj rozmerovo aj kvalitou a za rozumnu cenu.
  • nič.

hladal som pri novom PC dobru skinu,a tato vyhovela mojim požiadavkam.Ma aj miesto na mechaniku. čo je plus.

SilentiumPC Regnum RG4T SPC180

SilentiumPC PAX M70 v2 SPC135

SilentiumPC PAX M70 v2 SPC135

Anonym Anonym

Pridané: 25. októbra 2018

• Výborná skrinka,pomer cena výkon,chladenie,tichá, palec hore.
  • Spodný filter

Vrele odporúčam,oproti inej konkurencii skvelá skrinka,vnútorný priestor veľký,v základe tri ventilátory ktoré sú úplne tichučké,na hornom paneli všade krytky na vstupy.Káble sa dajú pekne poukladať.Dostatočný priestor aj na bočnom paneli kde je spodok základnej dosky.Možno pre niekoho trochu väčšia skrinka,ale mne vyhovuje veľkosť.Odporúčam.

Evolveo RAY 5X CAER5x

Evolveo RAY 5X CAER5x

Anonymouse Anonymouse

Pridané: 22. októbra 2018

• Prémiová skrinka za dobrú cenu. Veľmi vydarený design.
  • Možnosť osadiť až sedem 140 mm ventilátorov.
  • Obe bočnice sú veľké a z temperovaného skla.
  • Dodáva sa úplne bez ventilátorov = lacnejšia skrinka. Ventilátory nech si každý kúpi podľa svojho gusta alebo si môže kúpiť ten farebný kolotočársky set ventilátorov priamo od EVOLVEO.
  • Nemá žiadne 5.25" pozície. Konečne skrinka tohto druhu! Ja žiadnu 5.25" už nevyužívam - je to prežitok doby.
  • Dolná komora (plech) pre káble a zdroj možno odskrutkovať.
  • Na backtray možno umiestniť až štyri SSD disky.
  • Hooooodne miesta za backtrayom na cable management. Fakt luxusné, veľa miesta. Pre mňa obrovské plus, v tejto cenovej kategórii som to nečakal.
  • Osem PCI pozícií nie je veľa ani málo, tak akurát.
  • Štyri textilné pásy na suchý zips pre fixáciu káblov.
  • Prachovky (gumené krytky) pre všetky štyri USB konektory a obe 3.5 mm audio konektory.
  • Pojme dlhé grafické karty až do 440 mm.
  • Pojme vysoké (vežovité) chladiče procesora až do 180 mm. Bez problémov som tam narval Thermalright Silver Arrow s troma ventilátormi a ešte mi ostala rezerva jeden centimeter.
  • Materiál by mohol byť kvalitnejší, napr. hrubšie plechy z ocele, ale ujde to. Nič nerezonuje.
  • Absentuje integrovaný regulátor ventilátorov. Plošný spoj za smiešny peniaz. Škoda.
  • Chabé príslušenstvo, málo skrutiek, návod som ani nenašiel.
  • Ocenil by som pribalené kolieska. Musel som si ich kúpiť v Hornbachu a navŕtať.
  • Kôš na disky nemožno odstrániť - bráni prietoku vzduchu. Ale stačí odvŕtať nit a bude po probléme. :-) Následne si tam môžete dať samorezku, keď budete chcieť kôš primontovať naspäť.
  • Skrinka by mohla byť máličko vyššia, aby do hornej časti bolo možné umiestniť hrubší (efektívnejší) radiátor vodného chladenia.

Predné ventiátory odporúčam nainštalovať z opačnej strany, inak nebudú mať dostatočný priestor na sanie vzduchu. Niekomu môže vadiť, že skrinka nemá ani jednu 5.25" pozíciu, no ja som hľadal práve takúto skrinku. Tlačidlo pre zapnutie počítača má modré podsvietenie. Hmotnosť cca. 10 kg. Som s kúpou veľmi spokojný. Rozhodne odporúčam, v tejto cene nie je o čom polemizovať. Nemôžete očakávať tak perfektnú kvalitu spracovania ako u skriniek Silverstone či Fractal Design, no pozrite sa, koľko stoja tieto skrinky. EVOLVEO RAY 5X ponúkne za 60 € veľa muziky. Pozrite si pred kúpou kompletné špecifikácie a galériu na stránke výrobcu, je tam viac než 20 fotiek.

NZXT Phantom 410 CA-PH410-G1

NZXT Phantom 410 CA-PH410-G1

Overený zákazník Gigastore Overený zákazník

Pridané: 10. októbra 2018

• 3x 5,25" externá pozícia
  • Modularita vnútorného priestoru
  • Tiché ventilátory
  • Pekná povrchová úprava
  • Zadné šróby bočníc by mohli byť vymenené za jednoduché posuvné mechanizmy uzatvárania, aby bolo otváranie bočníc jedoduchšie a praktickejšie. Hlavne keď relatívne šasto meníte komponenty, taktujete a pod.
  • Pribaliť by mohli aj kryty na nevyužité miesta pre ventilátory

SilentiumPC Armis AR3 TG-RGB SPC200

• Tempered glass
  • Jednoduchosť
  • Jednoduchosť
  • Pribalené ventilátory

Dá sa povedať že Corsair pri tejto skrinke šiel na istotu aj keď sa stále dá niečo vylepšiť. Predný panel ponúka klasicky 2 x USB 3, Jack na slúchadlá a mikrofón ale už aj novšie USB-C. Výhodou že v tomto prípade je USB-C "originál", keďže aj opačný koniec je ukončený obojstranným konektorom a nie USB 3-kovím ako to niektoré skrinky ponúkajú. Toto bolo pri mojom výbere podstatné. Dizajn niekomu sa bude páčiť niekomu nie. Bočnice sú krásne ztmavnené tvrdené sklá (čo je trocha divné, vysvetlím), akože oblo zakončené. Zadná časť presklenná i keď sa zdá na prvý pohľad pekná treba si uvedomiť, že je zatmavená a tým pádom neuvidíte na tej strane nič dokým tam nevložíte led pásik. Vrchná časť je hliníková z výrezmi na priechod vzduchu (niekomu tie trojuholníkové výrezy nesadnú). Predná časť tam je výhoda že vytvára dostatočnú medzeru na nasávanie vzduchu no je škoda že je plastová (aj keď je pekná) a nie hliníková. Ďalšou dobrou vecou sú prachové filtre, dobrý prístup a magnetické uchytenie. Pribalené ventilátory tam vôbec nemusia byť i keď sú kvalitné a tak, tak pri tejto cenovej a dizajne človek rozmýšľa aj nad ventilátormi ktoré tam vloží. Preto je to nadbytočné a mohli by o to znížiť cenu. Vnútro je klasika. 2xHDD a 3xSSD (alebo 5 SSD), 6 x ventilátory, kryt na kabeláž ale je dosť úzky a pri veľkom množstve káblov musíte začať rozmýšľať ako to tam vtesnať. Kry ktorý e použitý na zakrytie zdroja to je pre mňa sklamanie. Neurobili ho po cele dĺžke, to chápem v podstate tá časť je vyhradená pre väčší predný ventilátor a vodnú pumpu ak idete touto cestou chladenia. Ale týmto spôsobom vzniká malí priestor pre káble zdroja a musíte do toho malého priestoru vtesnať dosť veľa aj keď máte modulárny zdroj. Kebyže tam urobia "schod" tak stále ostane miesto na pumpu a vznikne miesto na nadbytočnú kabeláž. Celkovo som spokojný, dizajn , USB-C, sklo, hliník no škoda je že "skrytie" kabeláže je trocha nedomyslené.

SilentiumPC Regnum RG4T SPC178

SilentiumPC Regnum RG4T SPC178