Najnovšie recenzie zo sekcie PC skrinky

Pridané: 22. apríla 2019

Zakúpený v Gigastore

• fakt malicka, ale podpora ATX
  • usb3 + citacka
  • velmi tenke plechy

Evolveo R04 CAER04000

Evolveo R04 CAER04000

Overený zákazník AXDATA Overený zákazník

Pridané: 15. apríla 2019

Zakúpený v AXDATA

• výborná kvalita za primeranú cenu
  • dostatok priestoru vo vnútri
  • inštalované 2 podsvietené ventilátory
  • nie je problém prehľadne usporiadať kabeláž

Fractal Design Define Mini C TG FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG

Fractal Design Define Mini C TG FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG

Overený zákazník EDIS Overený zákazník

Pridané: 7. apríla 2019

Zakúpený v EDIS

Vynikajúca skrinka super materiáli a kábel managment. Kompaktne rozmery luxusný a jednoduchý dizajn spolu zo šikovné riešeným usporiadaním a uchytením diskou.

SilentiumPC Regnum RG1 SPC143

SilentiumPC Regnum RG1 SPC143

Pridané: 2. apríla 2019

Zakúpený v Gigastore

• Cena bezkonkurencna ,chcel som co najlacnejsiu skrinu na atx dosku bez kolotociarskej vybavy a 15 ventilatorov a to som aj dostal ;-)

Je to z tenuckych plechov a trochu nepasovali otvory na maticnu dosku ,ale co by som chcel za tie peniaze

Sharkoon S1000 4044951013937

Sharkoon S1000 4044951013937

Pridané: 20. marca 2019

Zakúpený v Gigastore

• dá sa pouzivat aj dlhsie grafické karty
  • prachové filtre
  • dobry Kabelmanagement-System
  • 2 ventilátory vo vnutri
  • spracovanie
  • ventilátory vo vnútri sú nekvalitné

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2019

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Praktickost
  • Montaz

Evolveo Ray 4 CAER4

Evolveo Ray 4 CAER4

Pridané: 18. marca 2019

• 4x120 mm ventilatory
  • ventilatory pocut

recenzie na tuto skrinku boli pomerne dobre a cena bola tiez velmi dobra. mam zapojene vsetky 4 ventilatory a podla mna cela bedna je trosku hlucnejsia, ako by som si zelal resp. ako som zvyknuty. a to nemam este na procesore klasicke chladenie, ale vodne. urcite sa viem pohrat s tym, ze ich budem zapinat/vypinat zaradom ci je chyba len v jednom kuse alebo to proste musi byt pocutelne ked mam zapnute 4x 120mm ventilatory :).

Overený zákazník INGRAM Overený zákazník

1stCOOL JAZZ 2 MD-JAZZ2-AU-USB3-FBLUE

Overený zákazník HENRY - ITSK Overený zákazník

Pridané: 20. februára 2019

Zakúpený v HENRY - ITSK

• ustretova vynikajuca komunikacia skore doručenie podla dohody

Cooler Master MasterBox MB500 MCB-B500D-KGNN-S00

Cooler Master MasterBox MB500 MCB-B500D-KGNN-S00

Pridané: 14. februára 2019

• Vetranie
  • Rgb ventilatory v cene
  • Spomedzi mid-tower je jedna z tých čo pojme "obrovskú" grafickú kartu

Pridané: 2. februára 2019

• Vhodná pre kancelárske zostavy
  • Slušná a lacná skrinka
  • Ľahká
  • Vbudovaná čítačka pamäťových kariet (SD a MicroSD)
  • Zlý cable management (organizácia kabeláže)
  • Iba jeden predinštalovaný ventilátor

Ak hľadáte lacnú skrinku pre nenáročnú PC zostavu (kancelársky, multimediálny PC a pod.), tak táto mATX skrinka je vhodným kandidátom. Cenou jej môže len máloktorá iná skrinka konkurovať a aj napriek cene, jej celkové prevedenie je na dobrej úrovni.

Eurocase WI-01

Pridané: 7. januára 2019

Zakúpený v Fitparadise.sk

• 4 predinstalovane ventilatory
  • dobry design
  • dost miesta pre komponenty a kabelaz
  • lahko sa da oskrabat z vnutra plexi

Fractal Design Define S FD-CA-DEF-S-BK

Pridané: 1. decembra 2018

• Skvela skrinka pre itx
  • Male rozmery, kvalitne spracovanie
  • Stojan

Je potrebne pocitat s tym ze ma vysku len 63mm cize box chladic na vysku nevojde, odporucam lowprofile chladic, pouzity od akasa low profile pre 1150

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 3. novembra 2018

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

cena/vykon

SilentiumPC PAX M70 v2 SPC135

SilentiumPC PAX M70 v2 SPC135

Anonym Anonym

Pridané: 25. októbra 2018

• Výborná skrinka,pomer cena výkon,chladenie,tichá, palec hore.
  • Spodný filter

Vrele odporúčam,oproti inej konkurencii skvelá skrinka,vnútorný priestor veľký,v základe tri ventilátory ktoré sú úplne tichučké,na hornom paneli všade krytky na vstupy.Káble sa dajú pekne poukladať.Dostatočný priestor aj na bočnom paneli kde je spodok základnej dosky.Možno pre niekoho trochu väčšia skrinka,ale mne vyhovuje veľkosť.Odporúčam.

Evolveo RAY 5X CAER5x

Evolveo RAY 5X CAER5x

Anonym Anonym

Pridané: 22. októbra 2018

• Prémiová skrinka za dobrú cenu. Veľmi vydarený design.
  • Možnosť osadiť až sedem 140 mm ventilátorov.
  • Obe bočnice sú veľké a z temperovaného skla.
  • Dodáva sa úplne bez ventilátorov = lacnejšia skrinka. Ventilátory nech si každý kúpi podľa svojho gusta alebo si môže kúpiť ten farebný kolotočársky set ventilátorov priamo od EVOLVEO.
  • Nemá žiadne 5.25" pozície. Konečne skrinka tohto druhu! Ja žiadnu 5.25" už nevyužívam - je to prežitok doby.
  • Dolná komora (plech) pre káble a zdroj možno odskrutkovať.
  • Na backtray možno umiestniť až štyri SSD disky.
  • Hooooodne miesta za backtrayom na cable management. Fakt luxusné, veľa miesta. Pre mňa obrovské plus, v tejto cenovej kategórii som to nečakal.
  • Osem PCI pozícií nie je veľa ani málo, tak akurát.
  • Štyri textilné pásy na suchý zips pre fixáciu káblov.
  • Prachovky (gumené krytky) pre všetky štyri USB konektory a obe 3.5 mm audio konektory.
  • Pojme dlhé grafické karty až do 440 mm.
  • Pojme vysoké (vežovité) chladiče procesora až do 180 mm. Bez problémov som tam narval Thermalright Silver Arrow s troma ventilátormi a ešte mi ostala rezerva jeden centimeter.
  • Materiál by mohol byť kvalitnejší, napr. hrubšie plechy z ocele, ale ujde to. Nič nerezonuje.
  • Absentuje integrovaný regulátor ventilátorov. Plošný spoj za smiešny peniaz. Škoda.
  • Chabé príslušenstvo, málo skrutiek, návod som ani nenašiel.
  • Ocenil by som pribalené kolieska. Musel som si ich kúpiť v Hornbachu a navŕtať.
  • Kôš na disky nemožno odstrániť - bráni prietoku vzduchu. Ale stačí odvŕtať nit a bude po probléme. :-) Následne si tam môžete dať samorezku, keď budete chcieť kôš primontovať naspäť.
  • Skrinka by mohla byť máličko vyššia, aby do hornej časti bolo možné umiestniť hrubší (efektívnejší) radiátor vodného chladenia.

Predné ventiátory odporúčam nainštalovať z opačnej strany, inak nebudú mať dostatočný priestor na sanie vzduchu. Niekomu môže vadiť, že skrinka nemá ani jednu 5.25" pozíciu, no ja som hľadal práve takúto skrinku. Tlačidlo pre zapnutie počítača má modré podsvietenie. Hmotnosť cca. 10 kg. Som s kúpou veľmi spokojný. Rozhodne odporúčam, v tejto cene nie je o čom polemizovať. Nemôžete očakávať tak perfektnú kvalitu spracovania ako u skriniek Silverstone či Fractal Design, no pozrite sa, koľko stoja tieto skrinky. EVOLVEO RAY 5X ponúkne za 60 € veľa muziky. Pozrite si pred kúpou kompletné špecifikácie a galériu na stránke výrobcu, je tam viac než 20 fotiek.

Corsair Obsidian Series 500D CC-9011116-WW

• Tempered glass
  • Jednoduchosť
  • Jednoduchosť
  • Pribalené ventilátory

Dá sa povedať že Corsair pri tejto skrinke šiel na istotu aj keď sa stále dá niečo vylepšiť. Predný panel ponúka klasicky 2 x USB 3, Jack na slúchadlá a mikrofón ale už aj novšie USB-C. Výhodou že v tomto prípade je USB-C "originál", keďže aj opačný koniec je ukončený obojstranným konektorom a nie USB 3-kovím ako to niektoré skrinky ponúkajú. Toto bolo pri mojom výbere podstatné. Dizajn niekomu sa bude páčiť niekomu nie. Bočnice sú krásne ztmavnené tvrdené sklá (čo je trocha divné, vysvetlím), akože oblo zakončené. Zadná časť presklenná i keď sa zdá na prvý pohľad pekná treba si uvedomiť, že je zatmavená a tým pádom neuvidíte na tej strane nič dokým tam nevložíte led pásik. Vrchná časť je hliníková z výrezmi na priechod vzduchu (niekomu tie trojuholníkové výrezy nesadnú). Predná časť tam je výhoda že vytvára dostatočnú medzeru na nasávanie vzduchu no je škoda že je plastová (aj keď je pekná) a nie hliníková. Ďalšou dobrou vecou sú prachové filtre, dobrý prístup a magnetické uchytenie. Pribalené ventilátory tam vôbec nemusia byť i keď sú kvalitné a tak, tak pri tejto cenovej a dizajne človek rozmýšľa aj nad ventilátormi ktoré tam vloží. Preto je to nadbytočné a mohli by o to znížiť cenu. Vnútro je klasika. 2xHDD a 3xSSD (alebo 5 SSD), 6 x ventilátory, kryt na kabeláž ale je dosť úzky a pri veľkom množstve káblov musíte začať rozmýšľať ako to tam vtesnať. Kry ktorý e použitý na zakrytie zdroja to je pre mňa sklamanie. Neurobili ho po cele dĺžke, to chápem v podstate tá časť je vyhradená pre väčší predný ventilátor a vodnú pumpu ak idete touto cestou chladenia. Ale týmto spôsobom vzniká malí priestor pre káble zdroja a musíte do toho malého priestoru vtesnať dosť veľa aj keď máte modulárny zdroj. Kebyže tam urobia "schod" tak stále ostane miesto na pumpu a vznikne miesto na nadbytočnú kabeláž. Celkovo som spokojný, dizajn , USB-C, sklo, hliník no škoda je že "skrytie" kabeláže je trocha nedomyslené.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25